Bedels: Creatief combineren en personaliseren
Maak je sieraden en accessoires uniek met de bedels van 2 Love It. Of je nu kiest voor een handgemaakte polymeerklei bedel of een zorgvuldig geselecteerde charm; dankzij het handige lobster slotje wissel je eindeloos.
Unieke handgemaakte bedels van polymeerklei
Onze polymeerklei bedels worden stuk voor stuk met de hand gemaakt in ons eigen atelier. Doordat er veel tijd en zorg in elk ontwerp gaat, is geen enkele bedel precies hetzelfde. Het materiaal is vederlicht, stevig en kleurvast. Elke bedel wordt door 2 Love It afgewerkt met een metalen slotje, zodat je hem direct kunt vastklikken aan je favoriete sieraad. Of je nu zoekt naar een subtiel detail of een opvallende vorm, met deze handgemaakte charms kun je alle kanten op.
Zorgvuldig geselecteerde charms met een 2 Love It afwerking
Naast onze eigen creaties vind je hier een selectie ingekochte bedels. Wij kiezen deze vormen en materialen zorgvuldig uit, zodat ze perfect aansluiten bij de stijl van 2 Love It. We voorzien elke bedel zelf van een stevig lobster slotje (karabijnsluiting), waardoor ze direct klaar zijn voor gebruik aan je armband, ketting, tashanger of sleutelhanger.
Eindeloos stylen en variëren
Bedels zijn ideaal om elk item persoonlijk te maken. Hang een kleine charm aan de rits van je tas voor een subtiele upgrade, of verzamel meerdere bedels aan een armband voor een echt 'statement'. Dankzij de mix van polymeerklei ontwerpen en metalen charms kun je eindeloos variëren en je stijl aanpassen aan het seizoen of een speciale gelegenheid.
Veelgestelde vragen over onze bedels
Hoe bevestig ik een bedel? Elke bedel heeft een handig lobster slotje dat je simpel opent en vastklikt aan je accessoire naar keuze.
Kan ik meerdere bedels tegelijk gebruiken? Zeker! Combineer gerust verschillende vormen en kleuren voor een speelse look.
Hoe groot zijn de bedels? De maten variëren per ontwerp van ongeveer 2 cm tot circa 5 cm. Kijk bij de productinformatie voor de exacte afmetingen














